Field collection to Paragraphs (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Sticky
he: דביק

en: About
he: אודות

en: Migration
he: מיגרציה

en: Node revision
he: מהדורת פריט תוכן
