Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Node ID
id: ID Node

en: Sticky
id: Menempel

en: About
id: Tentang

en: Migration
id: Migrasi

en: The field name.
id: Nama bidang.

en: Taxonomy term ID
id: ID istilah taksonomi

en: The config object name.
id: Nama objek konfigurasi.

en: Serialized configuration object data.
id: Data objek konfigurasi yang diserialisasikan.
