Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Sticky
pt: Destacado

en: About
pt: Sobre

en: Migration
pt: Migração

en: Node revision
pt: Versão do node

en: Promoted to frontpage
pt: Promovido para a página principal

en: The field name.
pt: O nome do campo.

en: Taxonomy term ID
pt: ID do termo de taxonomia

en: The config object name.
pt: O nome do objeto de configuração.

en: Serialized configuration object data.
pt: Dados do objeto de configuração serializados.
