Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Sticky
ro: Lipicios

en: About
ro: Despre

en: Migration
ro: Migrare

en: Taxonomy term ID
ro: ID-ul termenului taxonomie

en: The config object name.
ro: Numele obiectului de configurare.

en: Serialized configuration object data.
ro: Datele obiectului de configurare serializate.
