Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Node ID
ca: ID del node

en: Sticky
ca: Estàtic

en: About
ca: Detalls

en: Migration
ca: Migració

en: Node revision
ca: Revisió de node

en: The field name.
ca: El nom del camp.

en: Taxonomy term ID
ca: Identificador de terme de taxonomia
