Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: About
fi: Tietoja

en: Migration
fi: Migraatio

en: Node revision
fi: Solmun revisio

en: Promoted to frontpage
fi: Näytetään etusivulla

en: The field name.
fi: Kentän nimi.

en: Taxonomy term ID
fi: Luokittelutermin ID
