Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: About
hu: Leírás

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Node revision
hu: Tartalom változatai

en: Promoted to frontpage
hu: Címlapos tartalom

en: Author id
hu: Szerzőazonosító

en: The field name.
hu: A mező neve.

en: Taxonomy term ID
hu: Taxonómiakifejezés-azonosító

en: The config object name.
hu: A konfigurációs objektum neve.

en: Serialized configuration object data.
hu: Konfigurációs objektumok szerializált adatai.
