Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Node ID
ru: ID материала

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: About
ru: Информация

en: Migration
ru: Миграция

en: Node revision
ru: Редакция материала

en: Promoted to frontpage
ru: Размещено на главной

en: The field name.
ru: Имя данного поля.

en: Taxonomy term ID
ru: Идентификатор термина таксономии

en: The config object name.
ru: Имя объекта конфигурации.

en: Serialized configuration object data.
ru: Сериализованные данные объекта конфигурации.
