Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Sticky
sv: Klistrad

en: About
sv: Om

en: Migration
sv: Migrering

en: Node revision
sv: Nodversion

en: The field name.
sv: Fältets namn.

en: Taxonomy term ID
sv: ID-nummer för taxonomiterm
