Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: About
tr: Hakkında

en: Migration
tr: Göç

en: Node revision
tr: Düğüm sürümü

en: Promoted to frontpage
tr: Ana sayfaya yükseltildi

en: The field name.
tr: Alan adı.

en: Taxonomy term ID
tr: Sınıflandırma terimi kimliği

en: The config object name.
tr: Yapılandırma nesnesi adı.

en: Serialized configuration object data.
tr: Diziselleştirilmiş yapılandırma nesnesi verileri.
