Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: About
uk: Про модуль

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Node revision
uk: Редакція матеріалу

en: Promoted to frontpage
uk: Винесено на головну сторінку

en: The field name.
uk: Назва цього поля.

en: Taxonomy term ID
uk: ID терміна таксономії

en: The config object name.
uk: Назва об'єкту конфігурації.

en: Serialized configuration object data.
uk: Дані серіалізованого об'єкту конфігурації.
