Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Sticky
fa: ماندگار

en: About
fa: درباره

en: Node revision
fa: بازنگری گره

en: Promoted to frontpage
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی
