Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: About
nl: Over

en: Migration
nl: Migratie

en: Node revision
nl: Node-revisie

en: Promoted to frontpage
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: The field name.
nl: De veldnaam.

en: Updated at
nl: Bijgewerkt op

en: Taxonomy term ID
nl: Taxonomieterm-ID

en: The config object name.
nl: Naam van het instellingsobject.

en: Serialized configuration object data.
nl: Geserialiseerde data van het instellingsobject.
