Field Collection to Paragraphs (2.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: About
pl: O stronie

en: Migration
pl: Migracja

en: Node revision
pl: Wersja węzła

en: Promoted to frontpage
pl: Promowane na stronie głównej

en: The field name.
pl: Nazwa pola

en: Taxonomy term ID
pl: ID terminu taksonomii

en: The config object name.
pl: Nazwa obiektu konfiguracji.

en: Serialized configuration object data.
pl: Zserializowane dane obiektu konfiguracji.
