Field Color (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: type
be: тып

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Color
be: Колер

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
