Field Color (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: type
hr: vrsta

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Color
hr: Boja

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: text
hr: tekst

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Style
hr: Stil

en: color
hr: boja

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
