Field Color (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: type
is: gerð

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Color
is: Litur

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Style
is: Stíll
