Field Color (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: type
ku: جۆر

en: Locale
ku: شوێن

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: text
ku: دەق

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: color
ku: ڕه‌نگ
