Field Color (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: type
sk: typ

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Color
sk: Farba

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Style
sk: Štýl

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: color
sk: farba

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
