Field Color (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: type
te: రకము

en: Color
te: రంగు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Style
te: శైలి
