Field Color (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Field
ast: Campu

en: type
ast: triba

en: Locale
ast: Llocal

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: text
ast: testu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
