Field Color (1.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Field
az: Sahə

en: Locale
az: Yerli

en: Color
az: Rəng

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Style
az: Stil

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Text value
az: Mətn qiyməti

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
az: %name: @max simvoldan uzun ola bilməz.
