Field Color (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Field
bg: Поле

en: type
bg: тип

en: Locale
bg: Език

en: Color
bg: Цвят

en: color
bg: цвят
