Field Color (1.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Field
bs: Polje

en: type
bs: tip

en: Locale
bs: Lokal

en: Color
bs: Boja

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Style
bs: Stil

en: color
bs: boja
