Field Color (1.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Field
gl: Campo

en: name
gl: nome

en: type
gl: tipo

en: Locale
gl: Localización

en: Color
gl: Cor

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: text
gl: texto

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Style
gl: Estilo

en: TRUE
gl: VERDADEIRO

en: FALSE
gl: FALSO

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
