Field Color (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: type
gu: પ્રકાર

en: Color
gu: રંગ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ
