Field Color (1.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Field
hy: Դաշտ

en: type
hy: տեսակ

en: Color
hy: Գույն

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
