Field Color (1.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Field
km: វាល

en: type
km: ប្រភេទ

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Color
km: ពណ៌

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: text
km: អត្ថបទ

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: color
km: ពណ៌

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
