Field Color (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Locale
ml: ഭാഷ

en: Color
ml: നിറം

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
