Field Color (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Field
mn: Талбар

en: type
mn: төрөл

en: Locale
mn: Локале

en: Color
mn: Өнгө
