Field Color (1.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Color
sr: Боја

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
