Field Color (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Color
ug: رەڭ

en: text
ug: تېكىست

en: color
ug: رەڭ

en: Palette
ug: رەڭ تاختىسى
