Field Color (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: type
am: ዓይነት

en: Color
am: ቀለም

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: color
am: ቀለም

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
