Field Color (1.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Field
cy: Maes

en: type
cy: math

en: Locale
cy: Lleoliad

en: Color
cy: Lliw

en: Style
cy: Arddull

en: TRUE
cy: GWIR

en: FALSE
cy: ANWIR

en: color
cy: lliw
