Field Color (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: type
eo: tipo

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Color
eo: Koloro

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: color
eo: koloro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
