Field Color (1.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: type
he: סוג

en: Locale
he: תרגום

en: Color
he: צבע

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: text
he: טקסט

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Style
he: סגנון

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: color
he: צבע

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Text value
he: ערך טקטואלי
