Field Color (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: type
ka: ტიპი

en: Color
ka: ფერი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: text
ka: ტექსტი

en: Style
ka: სტილი
