Field Color (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: name
lv: vārds

en: type
lv: veids

en: Locale
lv: Lokāle

en: Color
lv: Krāsa

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: text
lv: teksts

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Style
lv: Stils

en: color
lv: krāsa

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
