Field Color (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: type
ta: வகை

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: Color
ta: நிறம்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: text
ta: உரை

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: Style
ta: பாணி

en: color
ta: நிறம்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
