Field Color (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: type
th: ชนิด

en: Locale
th: ภาษา

en: Color
th: สี

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: color
th: สี

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
