Field Compare (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Apply
be: Ужыць

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: About
be: Аб

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: View mode
be: Лад выгляду
