Field Compare (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Field
bs: Polje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Apply
bs: Primjeni

en: empty
bs: prazan
