Field Compare (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Field
cs: Pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Apply
cs: Použít

en: empty
cs: prázdné

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: About
cs: Popis

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Storage settings
cs: Nastavení úložiště
