Field Compare (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Apply
cy: Ceisio

en: empty
cy: gwag

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes
