Field Compare (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Field
da: Felt

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Apply
da: Udfør

en: empty
da: tom

en: Field settings
da: Feltindstillinger

en: About
da: Om

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Storage settings
da: Indstillinger for lagring
