Field Compare (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: empty
el: κενό

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: About
el: Περί

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
