Field Compare (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: Apply
eo: Apliku

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
