Field Compare (1.0.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Field
es: Campo

en: Default
es: Por defecto

en: Custom
es: Personalizado

en: Widget settings
es: Configuración de Widget

en: Apply
es: Aplicar

en: empty
es: vacío

en: Field settings
es: Opciones del campo

en: About
es: Acerca de

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: Formatter settings
es: Opciones de formateador

en: View mode
es: Modo de vista

en: Storage settings
es: Configuración de almacenamiento
