Field Compare (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Apply
fi: Käytä

en: empty
fi: tyhjä

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Storage settings
fi: Tallennusasetukset
