Field Compare (1.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Field
fr: Champ

en: Default
fr: Par défaut

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: Apply
fr: Appliquer

en: empty
fr: vide

en: Field settings
fr: Paramètres du champ

en: About
fr: À propos

en: Form mode
fr: Mode de saisie

en: Formatter settings
fr: Paramétrage de l'outil de mise en forme

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Storage settings
fr: Paramètres de stockage
